Pomoc eksperta Kredytowego z MM Finanse.

Doradca kredytowy Kraków – Jako eksperci do spraw kredytów oraz finansów w Krakowie. Jesteśmy najlepszą alternatywą dla wielkich marek, które traktują klienta jak na linii produkcyjnej. Szczycimy się indywidualnym podejściem i bardzo staranną analizą potrzeb naszych klientów. Kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny Kraków, refinansowanie kredytu, są dla nas codzienności. Dzięki czemu nasze doświadczenie ciągle rośnie i jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowinkami.

Doradca kredytowy Kraków – Zapoznajcie się z naszymi sylwetkami.

Jeżeli masz w planach rozwój firmy, kupno domu, mieszkania, czy innej nieruchomości albo też już się zdecydowałeś co to będzie, a jest problem z uzbieraniem na ten cel pieniędzy warto zwrócić się do Nas. Korzyści z usług doradztwa kredytowego to zaoszczędzony czas. Dlaczego? Ponieważ, aby dobrać odpowiednią dla siebie ofertę trzeba udać się do kilku lub nawet kilkunastu banków. Spędzić czas na rozmowach z ich pracownikami. A czasu na załatwienie kredyty jest zawsze za mało, tak samo na rozmowy z różnymi bankami.

Jako doradcy z dużym doświadczeniem i kompetencjami, sprawdzimy nie tylko Twoją zdolność kredytową w wielu bankach. Dowiesz się również  jaką kwotę kredytu możesz otrzymać w konkretnym banku i na jakich warunkach. Przedstawimy Ci propozycje i konkretne oferty kredytowe. Oprócz tego wyjaśnimy i porównamy koszty pośrednie kredytu m. in. ubezpieczenie niskiego wkładu, ubezpieczenie na życie, od utraty pracy, nieruchomości, ubezpieczenie potomstwa, koszty rachunku, karty, RRSO, etc. Dzięki nam oszczędzisz nerwów, ograniczysz stres związany z całą procedurą kredytową. Pomożemy Ci uzupełnić dokumenty, również te brakujące, i na bieżąco będziemy Cię informować na jakim etapie jest proces kredytowy. Warto byś wydrukował swój raport BIK, dzięki temu będziemy mieć więcej informacji, które pomogą nam w otrzymaniu kredytu.

Doradca kredytowy Kraków
Doradca kredytowy Kraków

Anita Nowakowska

Stricte wierzytelnościami zajmuję się od ponad sześciu, przede wszystkim posiadam doświadczenie w sprzedaży kredytów gotówkowych oraz kredytów konsolidacyjnych. Rynek kredytów nie ma dla mnie tajemnic. Pracowałam w banku, dzięki temu posiadam niezbędną wiedzę „od środka” i stosuję różnego rodzaju rozwiązani w najlepszym interesie Klienta. Dodatkowo zajmowałam się także funduszami inwestycyjnymi oraz ubezpieczeniami. Oferty najlepszych banków są mi znane od samych podstaw. Mam wykształcenie ekonomiczne, wsparte dodatkowymi szkoleniami finansowymi, staż odbywałam w Urzędzie Skarbowym. Moja praca zawodowa zawsze opierała się na kontakcie z Klientem. Przez większość czasu prowadziłam działalność gospodarczą, m.in. zarządzałam zespołem w firmie Konsultingowej i Doradczej. Realizowałam szkolenia i projekty marketingowe, organizowałam konferencje tematyczne, nawiązałam współpracę z przodującymi firmami na rynku polskim (top 500) w tym z publicznymi Uczelniami Wyższymi. Polecani eksperci kredytowi w Krakowie, których szukasz to właśnie my.

Anita Nowakowska jest osobą ambitną, energiczną i komunikatywną. Nie boi się nowych wyzwań i chętnie stosuję nowatorskie rozwiązania, samodzielność i kreatywność zawsze są jej wartością dodaną. Cechuje mnie łatwość nawiązywania kontaktów, każdego traktuję indywidualnie, szczegółowo analizuję jego potrzeby, jestem słowna

i potrafię słuchać. Klient jest dla mnie najważniejszy, lubię pomagać, a najlepszą nagrodą jest dla mnie jego satysfakcja i rekomendacja.

Ekspert finansowy a doradca finansowy, czy to to samo?

Osoba zwana doradcą finansowym, zwana też jest doradcą kredytowym, zadaniem jej jest znalezienie dla klienta najlepszej formy kredytowania na dane zapotrzebowanie.

Prawo nie pozwala takiej osobie pobierać prowizji od banku, więc za jego poradę trzeba zapłacić z własnych funduszy. Natomiast ekspert finansowy, który pomaga znaleźć najlepszą ofertę, przedstawia różne warianty kredytowania oraz przedstawia ich zalety i wady. Tutaj klient ma ostatecznie podjąć decyzję, jaką formę finansowania weźmie, jednak jest już w pełni świadomy, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Brak pobierania opłaty od klienta wynika z tego, że ekspert finansowy otrzymuje gratyfikację od banku, a nie od kredytobiorcy. Wynagrodzenie otrzyma jednak pod warunkiem, że dopełni z klientem wszystkich wymaganych przez prawo formalności niezbędnych do przyznania kredytu.

Doradca kredytowy Kraków
Doradca kredytowy Kraków

Kredyt hipoteczny Kraków z MM Finanse.

Rynek kredytów hipotecznych w Krakowie jest ogromny. Dlatego też pomoc eksperta kredytowego jest nieodzownym elementem, dla każdego, kto planuje lub chce wziąć kredyt na dom, lub działkę. Jeżeli nie wiesz, jaka jest różnica między kredytem hipotecznym Kraków a kredytem mieszkaniowym, polecamy nasz wcześniejszy artykuł, w którym nasi specjaliści dokładnie wyjaśniają, na czym polega ta subtelna różnica.

Ekspert finansowy Kraków sprawdzi twoją zdolność kredytową.

Aby uzyskać kredyt hipoteczny, czy też najtańszy kredyt gotówkowy konieczne jest sprawdzenie zdolności kredytowej klienta. W przypadku doradców kredytowych nie ma obawy o utratę punktów jak to jest w wszystkich darmowych kalkulatorach online, które wyciągają twoje dane z BIKU.

Ekspert finansowy Kraków
Ekspert finansowy Kraków

Doradca kredytowy Kraków

F.A.Q.

Doradca kredytowy kraków — najczęściej zadawane pytania.

  1. Kim jest doradca finansowy?

Doradca finansowy ma za zadanie przede wszystkim pomoc nabywcy indywidualnemu lub korporacyjnemu w dokonaniu dobrej decyzji finansowej. Pomaga on w bezpieczny sposób zrealizować takie cele finansowe jak kredyt, pożyczka, wybór ubezpieczenia na życie czy funduszu emerytalnego.

  1. Kim jest Ekspert finansowy?

Ekspert finansowy to osoba, która pomaga nam zapoznać się z finansami oraz kredytami – przybliża normy udzielania kredytów i warunki, jakie musimy spełnić, aby kredyt otrzymać, a ponadto ma wiedzę na temat prawa bankowego.

  1. Ile kosztuje ekspert finansowy?

Nic. Klient nie płaci z własnej kieszeni. Brak opłaty za taką usługę wynika z tego, że Ekspert otrzymuje wynagrodzenie od banku, który udzieli kredytu. Wynagrodzenie otrzyma jednak pod warunkiem, że dopełni z klientem wszystkich wymaganych przez prawo formalności niezbędnych do przyznania kredytu.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów: