Specjaliści

Doradcy finansowi / Consulting / Porady kredytowe

Monika Domagała-Wojtaszek od ponad 20 lat związana jestem z branżą finansową. Moje doświadczenie poparte jest 13-letnią pracą w banku na różnych stanowiskach oraz 5 letnią pracą z ubezpieczeniami na życie. Jestem absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Wieloletnie doświadczenie nauczyło mnie, że w mojej  pracy najważniejszy jest Klient,  realizacja jego celów, marzeń i potrzeb.

Maciej Wojtaszek od 25 lat związany jestem z finansami. Wykształcenie wyższe – prawo, studiowałem na UMCS w Lublinie, UŚ w Katowicach, WSZiB w Krakowie – coaching, liczne kursy i szkolenia. Współpracowałem między innymi z takimi firmami jak: PKO/Handlowy, Żagiel S.A, Money Expert, Finamo S.A, Open Finanse S.A, , Aspiro S.A. , Expander Advisors Sp z o.o. gdzie zdobywałem doświadczenie w doradztwie i zarządzaniu. Swoim Klientom gwarantuję dyskrecję, kreatywność, etykę, zrozumienie i zaangażowanie.

Anita Nowakowska finansami zajmuję się od ponad sześciu lat,  posiadam doświadczenie  w sprzedaży kredytów gotówkowych oraz konsolidacyjnych. Praca w banku, pozwoliła mi zdobyć wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, zajmowałam się  również  funduszami inwestycyjnymi oraz ubezpieczeniami. Wykształcenie ekonomiczne, wsparte licznymi szkoleniami. Moja praca zawodowa zawsze opierała się na bezpośrednim kontakcie  z Klientem. Każdego klienta traktuję indywidualnie, szczegółowo analizuję jego potrzeby, lubię pomagać a klient jest dla mnie najważniejszy. Najlepszą nagrodą  dla mnie jest satysfakcja i rekomendacja klienta. kredytów konsolidacyjnych

W czym możemy pomóc:

  • Usuwanie złej historii, podnoszenie punktacji
  • Upadłości konsumenckie i gospodarcze
  • Kredyt gotówkowy
  • Refinansowanie kredytu
  • Kredyt hipoteczny
  • Kredyt firmowy
  • Leasingi

Poznaj Naszych specjalistów

Monika Domagała

Kredyty

To dla Ciebie wykorzystuję swoją wiedzę, unikalne doświadczenie i szerokie kontakty  na rynku finansowym. Potrafię przeprowadzać trudne i czasochłonne sprawy („czyszczenie BIK”, wyjaśnianie spraw związanych z upadłością lub po jej zakończeniu, zaległości w parabankach itp.).

Maciej Wojtaszek

Kredyty

Od swoich Klientów i współpracowników oczekuję szczerości, partnerstwa, zaufania i zrozumienia. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie i uśmiech mojego klienta. Wiem jak wziąć kredyt i nie płacić rat.

Anita Nowakowska

Kredyty

Klient jest dla mnie najważniejszy, lubię pomagać,
a najlepszą nagrodą jest dla mnie jego satysfakcja
i rekomendacja.

Porady Kredytowe / Consulting

Każdy Klient, to indywidualna sytuacja, historia, rodzina, której należy się indywidualne podejście. Wieloletnie doświadczenie, nauczyło nas, że w  pracy najważniejszy jest Klient, oraz realizacja jego celów i marzeń. Dzięki takiemu podejściu, większość naszych Klientów pochodzi z polecenia

Nasza siedziba

ul. Królewska 57, 30-081 Kraków
wejście od Al. Kijowskiej
Centrum Biurowe Biprostal
1 klatka, 2 piętro, lokal 23

Telefon Monika 664461051
Telefon Maciej  – 602135835

Zapraszamy do kontaktu.

9 + 12 =