MM Finanse
O Nas

Darmowe sprawdzenie zdolności kredytowej.

Skontaktuj się z MM Finanse, mamy dostęp do kalkulatorów banków z przyjemnością pomożemy zbadać Twoją zdolność kredytową

MM Finanse – Jeżeli masz w planach rozwój firmy, kupno domu, mieszkania, czy innej nieruchomości albo też już się zdecydowałeś co to będzie, a jest problem
z uzbieraniem na ten cel pieniędzy warto zwrócić się do Nas.

Korzyści z korzystania z usług doradztwa kredytowego to zaoszczędzony czas. Dlaczego? Ponieważ, aby dobrać odpowiednią dla siebie ofertę trzeba udać się do kilku lub więcej banków, spędzić czas na rozmowach z ich pracownikami, a czasu na załatwienie kredyty jest zawsze za mało, tak samo na rozmowy z różnymi bankami.

MM Finanse – Jako doradcy z dużym doświadczeniem i  kompetencjami, sprawdzimy nie tylko Twoją zdolność kredytową w wielu bankach. Dowiesz się również   jaką kwotę kredytu możesz otrzymać w konkretnym banku i na jakich warunkach. Przedstawimy Ci propozycje i konkretne oferty kredytowe. Oprócz tego wyjaśnimy
i porównamy koszty pośrednie kredytu m. in. ubezpieczenie niskiego wkładu, ubezpieczenie na życie, od utraty pracy, nieruchomości, ubezpieczenie potomstwa, koszty rachunku, karty, RRSO,  etc. Dzięki nam oszczędzisz nerwów, ograniczysz stres związany z całą procedurą kredytową. Pomożemy Ci uzupełnić dokumenty, również te brakujące,
i na bieżąco będziemy Cię informować na jakim etapie jest proces kredytowy. Warto byś wydrukował swój raport BIK, dzięki temu będziemy mieć więcej informacji, które pomogą nam w otrzymaniu kredytu.

Etapy planowania kredytu.

Generalnie każdy przypadek możemy rozłożyć na czynniki pierwsze i znaleźlibyśmy mniejsze lub większe różnice. W naszej Firmie MM Finanse,  istnieją pewne standardowe etapy, przez które musi przejść każdy wnioskodawca. Poniżej opisuję po kolei kroki, jakie powinno się przejść, by uzyskać kredyt hipoteczny.

Etap 1.

Spotkanie ze specjalistą ds. kredytów hipotecznych.

Etap 2.

Weryfikacja w BIK, BIG czy innych bazach w zależności od indywidualnej potrzeby

Etap 3.

Zbadanie zdolności kredytowej, posiadanie wkładu własnego

Etap 4.

Sprawdzenie czy spełnione są warunki banku, żeby ubiegać się o kredyt

Etap 5.

Przygotowanie i wybór ofert oraz skompletowanie dokumentów

Etap 6.

Złożenie wniosków kredytowych w bankach.

Etap 7.

Ewentualne uzupełnienia związane z dodatkowymi prośbami ze strony analityka.

Etap 8.

Decyzja kredytowa.

Etap 9.

Negocjacje cenowe.

Etap 10.

Podpisanie umowy kredytowej.

Etap 11.

Podpisanie aktu notarialnego przenoszącego własność ze sprzedającym.

Etap 12.

Wypłata kredytu.

Za zgodą i na życzenie klienta, uczestniczymy podczas podpisywania umowy przedwstępnej i przy akcie notarialnym przenoszącym własność. Obecni jestemy również, podczas podpisywania umowy w banku.

Współpracujemy  z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, biurami nieruchomości, wykonawcami, firmami remontowymi, architektami,  itd. itp.

Spłata zobowiązań pozabankowych, konsolidacja chwilówek.

Pożyczka tylko  dla klientów indywidualnych, którzy uzyskują stały dochód z tytułu: umowy o pracę na czas nieokreślony, renty stałej oraz emerytury. Jedyne takie rozwiązanie na rynku finansowym. Wyprowadzamy klienta z pętli zadłużenia konsolidując jego zobowiązania w jednym produkcie. Rozwiązujemy problemy poza bankowe swoich klientów w niedostępny do tej pory na rynku sposób. Pomagamy klientom indywidualnym w wyjściu z pętli zobowiązań poza bankowych do kwoty 150 tys. zł, bez zabezpieczenia i poręczycieli. Konsolidujemy zobowiązania opóźnione, ze statusem długu odzyskanego jak również pozostające w trakcie procesu windykacyjnego.

Finanse MM
MM fianse kraków

To nie pieniądze dają szczęście, ale to, co dzięki nim możesz zrobić ze swoim życiem”     

Dr. Lois PFrankel

MM Fianse

Nasza siedziba

ul. Królewska 57, 30-081 Kraków
wejście od Al. Kijowskiej
Centrum Biurowe Biprostal
1 klatka, 2 piętro, lokal 23

Telefon Monika 664461051
Telefon Maciej  – 602135835

Zapraszamy do kontaktu.

14 + 14 =