Maciej Wojtaszek

Maciej Wojtaszek

Prywatnie i służbowo razem z Moniką, tworzymy nie tylko rodzinę ale firmę z którą odnosimy same sukcesy z której  jesteśmy bardzo dumni.   Dodatkowo  ojciec trójki dorosłych dzieci i dwoje nieletnich. Wszystkich bardzo kocham i jestem ze Wszystkich bardzo dumny. Kocham ludzi, lubię z nimi rozmawiać i dzielić się swoim doświadczeniem.

Wykształcenie wyższe – prawo studiowałem na UMCS w Lublinie, UŚ w Katowicach, coaching w WSZiB w Krakowie, liczne kursy i szkolenia. Od 25 lat związany jestem z finansami, zarządzałem różnymi zespołami sprzedażowymi w wielu Firmach finansowych. Największy zespół sprzedażowy który zbudowałem liczył ponad 120 osób. Współpracowałem między innymi z takimi firmami jak: PKO/Handlowy, Żagiel S.A, Money Expert, Finamo S.A, Open Finanse S.A, Expander Advisors Sp z o.o. , Aspiro S.A. gdzie zdobywałem doświadczenia w doradztwie i zarządzaniu. Od wielu lat na własnym rozrachunku.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie, pozwala na racjonalne i rzeczowe podejście do każdej sprawy. Zawsze staramy się mieć plan ,,B,, dla klientów, ponieważ życie i decyzje analityków w bankach są czasami nieprzewidywalne, a szerokie kontakty w świecie finansów, dają możliwość pomocy klientom, w wydawaćby się mogło, beznadziejnych sytuacjach. Od swoich Klientów i współpracowników oczekuję szczerości, partnerstwa, zaufania i zrozumienia. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie i uśmiech mojego klienta. Wiem jak wziąć kredyt i nie płacić rat.

Swoim Klientom gwarantuję etykę, dyskrecję, zrozumienie i zaangażowanie.

Maciej Wojtaszek

Doświadczenie 

  • Od 25 lat związany z finansami.
  • Zarządzałem różnymi zespołami sprzedażowymi w wielu Firmach finansowych.
  • Wykształcenie wyższe – prawo na UMCS w Lublinie
  • Współpracowałem między innymi z takimi firmami jak: PKO/Handlowy, Żagiel S.A, Money Expert, Finamo S.A, Open Finanse S.A, Expander Advisors Sp z o.o. , Aspiro S.A. gdzie

Poznaj Naszych specjalistów

Monika Domagała

Kredyty

To dla Ciebie wykorzystuję swoją wiedzę, unikalne doświadczenie i szerokie kontakty  na rynku finansowym. Potrafię przeprowadzać trudne i czasochłonne sprawy („czyszczenie BIK”, wyjaśnianie spraw związanych z upadłością lub po jej zakończeniu, zaległości w parabankach itp.).

Maciej Wojtaszek

Kredyty

Od swoich Klientów i współpracowników oczekuję szczerości, partnerstwa, zaufania i zrozumienia. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie i uśmiech mojego klienta. Wiem jak wziąć kredyt i nie płacić rat.

Anita Nowakowska

Kredyty

Klient jest dla mnie najważniejszy, lubię pomagać,
a najlepszą nagrodą jest dla mnie jego satysfakcja
i rekomendacja.

Maciej Wojtaszek - consulting kredytowy
Maciej Wojtaszek - kredyty
Maciej Wojtaszek - consulting

Dr. Lois P. Frankel

To nie pieniądze dają szczęście, ale to, co dzięki nim możesz zrobić ze swoim życiem

Nasza siedziba

ul. Królewska 57, 30-081 Kraków
wejście od Al. Kijowskiej
Centrum Biurowe Biprostal
1 klatka, 2 piętro, lokal 23

Telefon Monika 664461051
Telefon Maciej  – 602135835

Zapraszamy do kontaktu.

15 + 14 =