Kredyty

Porady Kredytowe / Consulting

MM Finanse

Kredyt hipoteczny jest jedynym z najtańszych rozwiązań wśród produktów bankowych. Na rynku jest wiele ofert do siebie podobnych, w rzeczywistości bardzo się między sobą różnią. Niska rata kredytu, czy brak prowizji za udzielenie nie zawsze oznacza dobry kredyt. Marża, prowizja, ubezpieczenia, opłaty … to tylko klika spośród wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku, dokładnie przeanalizujemy i porównamy dostępne oferty pod kątem Twoich indywidualnych wymagań. W czasie gdy my zajmiemy się całym procesem kredytowym i zaoszczędzimy Ci, niepotrzebnych nerwów z tym związanych, Ty będziesz mógł w tym czasie cieszyć się swoim przyszłym domem lub mieszkaniem.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy umożliwia szybki dostęp do gotówki, środki te niejednokrotnie pomagają w zaspokojeniu nieprzewidzianych potrzeb, a czasem i bieżących. Banki kuszą swoimi ofertami bez konieczności spełniania zbędnych formalności. Zastanawiasz się który wybrać, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie? Co jest ważne aby dokonać właściwego wyboru? Znajdziemy rozwiązanie które spełni Twoje oczekiwania.

Kredyt Konsolidacyjny

Zaciągałeś kredyt w przeszłości? Nie jesteś zadowolony z warunków? A może chcesz się upewnić czy nadal masz najlepsze warunki. Często okazuje się, że zaciągany kilka lat temu kredyt, można zamienić na nowy z dużo korzystniejszymi parametrami. Refinansowanie, czyli zamiana starego kredytu na nowy z lepszymi warunkami jest całkiem prosta. Możesz zyskać obniżenie kosztów kredytu, niższe raty, wydłużenie lub skrucenie okresu spłaty. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możesz wspólnie zrobić aby Twój kredyt był najkorzystniejszym rozwiązaniem na rynku. Ostatnio Nasi klienci Agnieszka i Łukasz dzięki naszej pomocy, zaoszczędzili 50 000 zł na odsetkach, dzieki refinansowaniu redytu hipotecznego zaciągnętego w 2016 r. w wysokości 200 tys. zł. To jaka może być oszczędność na odstkach, przy wyższym wolumenie kredytów ?

Kredyt firmowy

Prowadzenie swojego biznesu to nie lada wyzwanie. Kredyty firmowe są dobrym rozwiązaniem pozwalającym na możliwość dynamicznego startu, rozwój firmy, zachowanie bieżącej płynności finansowej. Pozwala na pozyskiwanie nowych środków min. na różnego rodzaju innowacje np. na wdrażanie nowych technologii, a także na zakup nieruchomości czy ruchomości, czy możliwość spłaty zaległych zobowiązań. Przedstawimy Ci najlepsze oferty, wynegocjujemy atrakcyjne warunki cenowe i przeprowadzimy przez cały proces pozyskania środków dzięki, którym Twoja firma będzie mogła się dalej rozwijać.

Poznaj Naszych Specjalistów

MM Finanse – Zapraszamy do strony o naszych specjalistach z porad kredytowych oraz consultingu. Poznacie tam lepiej Maćka, Monikę czy Anitę, które z przyjemnością wesprą was w drodze do kredytu, konsolidacji aktualnych zobowiązań czy też szybkiej pożyczki kredytowej.

NA TAKĄ KWOTE JUŻ UDZIELILIŚMY KREDYTÓW

Kredyt

Nasza siedziba

ul. Królewska 57, 30-081 Kraków
wejście od Al. Kijowskiej
Centrum Biurowe Biprostal
1 klatka, 2 piętro, lokal 23

Telefon Monika 664461051
Telefon Maciej  – 602135835

Zapraszamy do kontaktu.

14 + 12 =