Monika Domagała

Monika Domagała Wojtaszek

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą Michała i Mateusza, mam wspaniałego męża Maćka. Na co dzień jestem spokojną obserwatorką ludzi i zmieniającego się świata. Od dziecka marzyłam o przystawianiu pieczątek i podpisywaniu dokumentów. Jestem absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na wydziale stosunków międzynarodowych, specjalizacja handel zagraniczny. Zawodowo,  od ponad 20 lat związana jestem z branżą finansową. Moje doświadczenie poparte jest 13-letnią pracą w banku na różnych stanowiskach oraz 5 letnią pracą z ubezpieczeniami na życie.

Wraz z mężem od kilku lat prowadzimy rodzinną firmę, której działania skoncentrowaliśmy na kredytach hipotecznych, gotówkowych i inwestycyjnych. Na podstawie zdanego egzaminu państwowego uzyskałam wpis na listę Komisji Nadzoru Finansowego a tym samym zezwolenie by pracować jako pośrednik kredytowy. Zrobiłam to, ponieważ zależy mi aby nasi Klienci przede wszystkim uzyskali bezpieczne finansowanie, które pozwoli spełnić ich marzenia. Każdy Klient, to rodzina, historia i indywidualna sytuacja, której należy się indywidualne podejście, dzięki takiemu podejściu każdy nasz Klient pochodzi z polecenia.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło mnie, że w mojej  pracy najważniejszy jest Klient oraz realizacja jego celów.

Doświadczenie 

  • Ponad 20 lat związana z branżą finansową.
  • Doświadczenie poparte jest 13-letnią pracą w banku na różnych stanowiskach.
  • 5 letnia praca z ubezpieczeniami na życie.
  • Od kilku lat prowadzę rodzinną firmę, której działania skoncentrowały się na kredytach hipotecznych, gotówkowych i inwestycyjnych

Poznaj Naszych specjalistów

Monika Domagała

Kredyty

To dla Ciebie wykorzystuję swoją wiedzę, unikalne doświadczenie i szerokie kontakty  na rynku finansowym. Potrafię przeprowadzać trudne i czasochłonne sprawy („czyszczenie BIK”, wyjaśnianie spraw związanych z upadłością lub po jej zakończeniu, zaległości w parabankach itp.).

Maciej Wojtaszek

Kredyty

Od swoich Klientów i współpracowników oczekuję szczerości, partnerstwa, zaufania i zrozumienia. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie i uśmiech mojego klienta. Wiem jak wziąć kredyt i nie płacić rat.

Anita Nowakowska

Kredyty

Klient jest dla mnie najważniejszy, lubię pomagać,
a najlepszą nagrodą jest dla mnie jego satysfakcja
i rekomendacja.

 Prof. Erich Fromm

Nie jest bogaty ten, kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje.

Nasza siedziba

ul. Królewska 57, 30-081 Kraków
wejście od Al. Kijowskiej
Centrum Biurowe Biprostal
1 klatka, 2 piętro, lokal 23

Telefon Monika 664461051
Telefon Maciej  – 602135835

Zapraszamy do kontaktu.

6 + 10 =